Sterownik do saun WiFi - 230V 3x16A 11kW - SaunaBox - Blebox
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterownik do saun suchych saunaBox, to nowoczesny panel sterowniczy stworzony z myślą do sterowania piecem sauny, z bezprzewodowym dostępem realizowanym poprzez sieć WiFi. Sterownik saunaBox posiada trzy przekaźnikowe wyjścia o mocy 16A, co umożliwia podłączenie grzałki bądź pieca sauny o maksymalnej mocy rzędu 11kW dla podłączenia trzyfazowego. Sterownik do sauny saunaBox wyróżnia się komunikacją na różne sposoby. Jedną z nich jest darmowa aplikacja wBox, która pozwala na sterowanie w dowolnym miejscu na świecie, gdzie uzyskamy dostęp do internetu. Dostęp do sterowania piecem sauny obsługiwanym przez saunaBox, możemy uzyskać na kilka sposobów. Wykorzystując przedni panel urządzenia, na którym znajdują się trzy przyciski z podświetlaniem, które sugerują aktualnie występującą temperaturą.
Wejście sterownika Saunabox, pozwala na podłączenie sondy do pomiaru temperatury, która pracuje w zakresie -55°C do 125°C i również taką nastawę możemy dokonać w sterowniku SaunaBox. Dokładność pomiarowa dołączonej sondy wynosi natomiast ± 0,5°C w zakresie od -10°C do 85°C. Istotną funkcją sterownika jest również ustalenie harmonogramu pracy, co znacznie przydaje się w użytkowaniu urządzenia.
- Przeznaczony do sterowania piecem sauny
- Zasilanie bezpośrednio z sieci 230VAC
- Podłączenie jednofazowe bądź trójfazowe.
- Wysokiej klasy trzy przekaźniki o mocy 16A
- Maksymalna moc sterownika wynosi 11kW.
- Zakres pomiarowy sondy od -55 do 120 stopni
- Dokładność pomiarowa na poziomie ± 0,5° (od -10 do 80 stopni)
- Dostęp do urządzenia na całym świecie za sprawą sieci uWifi
- Aplikacja umożliwiająca na rozbudowę i przypisanie wielu urządzeń
- Ustalenie harmonogramu pracy sterownika
- Przedni panel z przyciskami oraz podświetleniem.
- Zaimplementowany mechanizm samo diagnostyczny
- Niskie zużycie energii poniżej dwóch watów
- Wysoka jakość wykonania urządzenia
- Obudowa nadtynkowe o stopniu ochrony IP44
- Okres gwarancyjny wynoszący 5 lat
- Produkt polski - wykonany w Polsce
SaunaBox został wykonany z wysokiej jakości komponentów, które zostały zalane w kompozycji poliuretanowej niezawierającej halogenów, samo gasnąca dla klasy termicznej B (130st), a wszystko zamknięte w puszce nadtynkowej o stopniu hermetyczności IP44. Przedni panel wyposażony jest w trzy dotykowe przyciski oraz podświetlenie, które sugerują aktualną temperaturę znajdującą się wewnątrz sauny lub tam, gdzie wypuszczona jest sonda temperatury.

Sterownik saunaBox stawia przede wszystkim na wygodę użytkowania, chcesz sprawdzić, jaka aktualnie panuje temperatura w saunie? a może wróciłeś zziębnięty z jesiennego spaceru? Możesz szybko to zweryfikować i nastawić odpowiednią temperaturę wykorzystując twój smartfon i darmową aplikacje wBox.

Możesz również skorzystać z harmonogramu pracy dla sterownika saunaBox. Sauna może się włączyć z ostatnią temperaturą, z zadaną temperaturą lub wyłączyć w dogodnych dla użytkownika porach. Jeśli lubisz mieć wszytko pod kontrolą, to idealnie rozwiązanie dla Ciebie.

Za sprawą komunikacji dwustronnej, masz czynny wgląd na pracę sterownika saunaBox. Zaimplementowany mechanizm samo-diagnostyczny poinformuje Cię w przypadku nieprawidłowości ustawień bądź awarii sondy pomiarowej.
Przemyślany rozwój polskiego producenta, pozwala na stworzenie spójnego systemu urządzeń oraz sterowników led, które pozwalają na komunikacje wykorzystując do tego różne sposoby. Co ważne wszystko w oparciu o dwustronną komunikację, co znacznie ułatwia monitorowanie oraz korzystanie z i tak łatwego już systemu sterowania np. światłem. Jak widzicie na powyższym schemacie, różnymi kolorami opisane są metody komunikacji. Kolorem niebieskim oznaczona jest wewnętrzna sieć urządzenia, z którą możemy połączyć się za pomocą naszego smartfona, bez konieczności konfiguracji, korzystając z posiadanego urządzenia w formie plug and play. Kolor zielony ukazuje konfiguracje z naszą lokalną siecią Wifi, wykorzystując do tego domowy router. Kolorem żółtym zaznaczona została forma dostępu, która korzysta z chmury BleBox, pozwalającej na dostęp do naszych urządzeń wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Kolor czerwony oraz fioletowy, to wsparcie instalacji niewymagające sieci Wifi. W grupie tej znajdują się przede wszystkim czujniki, piloty czy różne włączniki. Podsumowując, stworzenie inteligentnej instalacji led smart home dla naszych gospodarstw domowych, opartej o rodzimą markę Blebox, to idealne rozwiązanie, mogące połączyć ze sobą ogromne możliwości rozwoju.
- Sterowanie przy pomocy dotykowych przycisków: Przedni panel posiada trzy podświetlane przyciski, które działają dotykowo. Pozwalają one na ręczną nastawę temperatury panującej w saunie.
- Sterowanie przy pomocy urządzeń mobilnych: Standard komunikacyjny kompatybilny z siecią Wifi, pozwala na uzyskania bezprzewodowego sterowania przy pomocy naszego tabletu, bądź smartfonu. Wszystko dostępne jest po odpowiedniej konfiguracji z aplikacją wBox.
Interfejs dla sterowników Blebox realizowany przez aplikacje wBox stawia przede wszystkim na zaawansowaną technologię oraz prostote użytkowania. To, co dla nas użytkowników jest potrzebne, widoczne jest niemal od razu z uwagi na minimalistyczną skórkę aplikacji. Bowiem z poziomu głównego menu, możemy przejść do naszych ulubionych scen czy grup. Pozwalają one w łatwy sposób kontrolować dostęp do konkretnych pomieszczeń (grupy) czy uprzednio ustalonych sekwencji (sceny). Aplikacja wBox jest również odpowiednio zabezpieczona, przez co dostęp do naszych sterowników LED jest całkowicie bezpieczny.
- Moduł sterujący piecami "saunaBox" x1
- Instrukcja użytkownika w formie QR kodu
Parametry techniczne
| Zastosowanie | do sterowania piecem sauny |
| Napięcie zasilania [V] | 230VAC/50Hz |
| Ilość wyjść sterujących | 3 |
| Ilość wejść | 1 |
| Typ wyjść sterujących | przekaźnikowe |
| Typ wejść | przeznaczone do podłączenia sondy temperatury |
| Typ wejść przyciskowych | zaintegerowane z przednim panelem pojemnościowe (dotykowe), podświetlane |
| Maksymalne obciążenie wyjścia (moc) | na wyjścia: AC1 (rezystancyjne, cosφ>0.95) 3 x 3680W = ~11kW |
| Maksymalne obciążenie wyjścia | 16A |
| Standard komunikacji | uWiFi, kompatybilny z WiFi |
| Rodzaj transmisji | dwukierunkowa z potwierdzeniem, szyfrowana |
| Tryb pracy | połączenie bezposrednie (jako Access Point), połączenie WiFi poprzez standardowy router, połączenie z dostepem z dowolnego miejsca na swiecie (wymagany jedynie dostep do sieci Internet) |
| Częstotliwość transmisji | 2.4 GHz |
| API | otwarte |
| Kompatybilne urządzenia | Apple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, komputery i urzadzenia mobilne obsługujace w pełni HTML5, wkrótce Windows Phone i Apple Watch |
| Separacja galwaniczna | nie |
| Zużycie energii | < 1W (tryb spoczynkowy) / max 2W (tryb aktywny) |
| Sposób montażu | wkręty, kołki montażowe bądź dwustronna taśma montażowa (chronić przed deszczem oraz nasłonecznieniem) |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wymiary | 129 x 89 x 57 mm |
| Obudowa | wykonana z kompozycji poliuretanowej nie zawierajacej halogenów, samogasnaca dla klasy termicznej B (130°C) |
| Kod producenta | SAUNABOX |
| Kod EAN | 5900168580268 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci


