Sufitowa oprawa gipsowa biała z chromowanym pierścieniem - okrągła - 1xGU10
Cena regularna:
50,64 zł
Cena regularna:
41,17 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa gipsowa - okrągła w białym kolorze wykonana z wysokiej jakości gipsu przystosowana do montażu żarówek LED z trzonkiem GU10 o maksymalnej mocy 35W. Produkt wykończony ozdobnym chromowanym pierścieniem wykonanym ze stali, dający niesamowity efekt końcowy. Oprawa wyposażona w sprężyny pozwalające na łatwy montaż z wykorzystaniem płyt karton - gips.
Oprawa gipsowa to unikatowy i niekonwencjonalny sposób na oświetlenie bardzo wielu wnętrz, zarówno tych tradycyjnych i nowoczesnych. Lampa gipsowa z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w pomieszczeniach biurowych, hotelach czy wnętrzach użyteczności publicznej. Produkty wykonane z gipsu cechuje przede wszystkim możliwość dowolnej personalizacji, dopasowując się do ogólnej aranżacji wnętrza. Oprawy te można bowiem wielokrotnie przemalowywać farbami do wnętrz. Takie rozwiązanie pozwala na wykorzystanie jednej oprawy przez wiele lat, nie generujący tym samym dodatkowych kosztów. Lampa sufitowa to rodzaj oświetlenia, które w dużej mierze zastąpić oświetlenie ogólne a co za tym idzie światło dzienne, znakomicie nada się także wykorzystana w większych instalacjach - ciągach komunikacyjnych. Produkt z powodzeniem będzie doskonałą alternatywą dla popularnych oczek sufitowych wykonanych najczęściej z aluminium lub stali nierdzewnej. Oprawa oprócz podstawowych zastosowań, będzie także doskonałym dodatkiem dekoracyjnym.
- Wysoka jakość wykonania
- Szeroka gama zastosowań
- Możliwość wielokrotnego malowania
- Łatwość montażu - zastosowane sprężyny
- Sposobność dowolnej personalizacji
- Nowoczesne wzornictwo
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 230V AC |
| Moc znamionowa | max. 35W |
| Kolor oprawy | biały/ pierścień chromowany |
| Materiał wykonania | gips / aluminium ( pierścień ) |
| Regulacja wertykalna źródła światła | brak (oprawa stała) |
| Rodzaj źródła światła | żarówka / LED GU10 ( brak w zestawie) |
| Gniazdo przyłączeniowe | w zestawie gniazdo GU10 |
| Otwór montażowy | fi 80mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Deklaracje/Certyfikaty | CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 3127 |
| Kod EAN | 3800157634526 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci