Sufitowa oprawa ozdobna ALREN R-DTL-B - ruchoma - czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sufitowa oprawa ozdobna ALREN R DTL-W; - pojedyncze oczko halogenowe przystosowane do montażu żarówek LED oraz żarówek halogenowych MR16 i GU10 (o średnicy 50mm). Punktowa oprawa wykonana została z wysokiej jakości aluminium szczotkowanego; posiada ruchomy pierścień umożliwiający ukierunkowanie żarówki LED w zakresie 60°.
Nowoczesne wzornictwo a także elegancki wygląd sprawia że prezentowana oprawa stwarza idealne wykończenie dla każdego wnętrza. Oprawa sufitowa dzięki równomiernemu rozmieszczeniu podnosi walory estetyczne pomieszczenia i nadaje wyjątkowy charakter. Oczka punktowe znajdują szerokie zastosowanie w kompleksowym oświetleniu budynków mieszkalnych, biur, obiektów handlowych oraz publicznych.
Do podłączenia żarówek LED GU10 konieczne jest zastosowanie odpowiedniego gniazda przyłączeniowego -
gniazdo przyłączeniowe GU10.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12V / 230V |
| Moc znamionowa | max. 35W |
| Kolor oprawy | czarny |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Regulacja wertykalna źródła światła | 60 stopni |
| Rodzaj źródła światła | żarówka / LED GU10 ( brak w zestawie) |
| Typ żarówki | MR16 lub GU10 |
| Otwór montażowy | fi 80mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Deklaracje/Certyfikaty | CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | 26757 |
| Kod EAN | 5905339267573 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci