Sufitowy czujnik ruchu wpuszczany 230V (360°) 800W - CR-15 - biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sufitowy czujnik ruchu CR-15 to urządzenie służące do sterowania oświetleniem w szczególności w pomieszczeniach tj. biura, domy czy pomieszczenia użyteczności publicznej. Cechą szczególną tego modelu jest zwiększony zasięg do 8m oraz możliwość regulacji parametrów pracy poprzez ruchomą głowicę bez konieczności demontażu czujnika.
Czujnik wyposażony jest w szerokokątną soczewkę 360°, oraz możliwość regulacji czasu pracy od 10 sek. do 15 min i regulację czułości na światło.
- Zasilanie 220-240 V AC / 50Hz
- Zwiększony zasięg wykrywania ruchu do 8 m
- Kąt wykrywania 360°
- Regulacja czasu pracy od 10s do 15 min
- Obciążenie do 800 W (żarówki) oraz 400W (świetlówki energooszczędne)
- Wysokość montażu od 2,2m do 4 m
- Regulacja czułości zmierzchowej
- Wymiary: wysokość 61,4mm / średnica 80mm
- Zwiększony zasięg wykrywania
- Możliwość regulacji parametrów bez demontażu czujnika
- Miniaturowa kompaktowa obudowa
- Montaż w sufitach podwieszanych typu GK
- Prosta obsługa
- Niezawodność w działaniu
- Duży wachlarz regulacji parametrów
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Zasilanie znamionowe | 220-240V AC |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ czujnika | PIR (wykrywanie ciepła wypromieniowanego w paśmie podczerwieni) |
| Obciążenie znamionowe | 800W (oświetlenie halogenowe) 400W (oświetlenie LED) |
| Zużycie prądu | max. 0,5W |
| Regulacja czasu pracy | tak - 10s - 15min |
| Regulacja natężenia zmierzchowego | tak - 3 - 2000lx |
| Odległość wykrywania | do 8m |
| Zakres wykrywania | 360° |
| Prędkość wykrywania ruchu | 0,6 - 1,5m/s |
| Wysokość instalacyjna | 2.2m - 4m |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Certyfikaty / Deklaracje | CE / RoHS |
| Kod producenta | CR-CR15000-00 |
| Kod EAN | 5901867188212 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci