Sufitowy czujnik ruchu wpuszczany 230V (360°) 800W - CR-5 Mini - biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sufitowy czujnik ruchu CR-5 MINI to urządzenie służące do sterowania oświetleniem w szczególności w pomieszczeniach tj. biura, domy czy pomieszczenia użyteczności publicznej. Cechą szczególną jest miniaturowa kompaktowa budowa czujnika.
Czujnik wyposażony jest w szerokokątną soczewkę 360°, oraz możliwość regulacji czasu pracy od 10 sek. do 15 min i regulację czułości na światło.
- Zasilanie 220-240 V AC / 50Hz
- Zasięg wykrywania ruchu do 6 m
- Kąt wykrywania 360 stopni
- Regulacja czasu pracy od 10s do 15 min
- Obciążenie do 800 W (żarówki) oraz 400W (świetlówki energooszczędne)
- Wysokość montażu od 2,2m do 4 m
- Regulacja czułości zmierzchowej
- Miniaturowa kompaktowa obudowa
- Montaż w sufitach podwieszanych typu GK
- Prosta obsługa
- Niezawodność w działaniu
- Duży wachlarz regulacji parametrów
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Zasilanie znamionowe | 220-240V AC |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ czujnika | PIR (wykrywanie ciepła wypromieniowanego w paśmie podczerwieni) |
| Obciążenie znamionowe | 800W (oświetlenie halogenowe) 400W (oświetlenie LED) |
| Zużycie prądu | max. 0,5W |
| Regulacja czasu pracy | tak - 10s - 15min |
| Regulacja natężenia zmierzchowego | tak - 3 - 2000lx |
| Odległość wykrywania | do 6m |
| Zakres wykrywania | 360° |
| Prędkość wykrywania ruchu | 0,6 - 1,5m/s |
| Wysokość instalacyjna | 2.2m - 4m |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Temperatura pracy | -20°C do +40°C |
| Certyfikaty / Deklaracje | CE / RoHS |
| Kod producenta | CR-CR5M00-00 |
| Kod EAN | 5901867108890 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci