Świetlówka LED T8 G13 18W - 120 cm - 94lm/W - VT-1277
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis





Świetlówka LED T8 G13 18W 94lm/W VT-1277 to doskonały energooszczędny zamiennik tradycyjnej świetlówki CFL 36W, oparty na diodach SMD. Prezentowany model daje o wiele szersze możliwości postrzegania światła - gołym okiem zauważalne są lepsze i bardziej wyraziste barwy.
Charakterystyczną cechą świetlówek LED jest fakt iż emitowane światło jest jednorodne w pełnym widzialnym spektrum, nie wpływając negatywnie na samopoczucie w odróżnieniu od tradycyjnych świetlówek.
Modele te cechują się wyższą wytrzymałością i długowiecznością w porównaniu z klasycznymi świetlówkami.
Znajdują one zastosowanie szczególnie w biurach, obiektach handlowych, parkingach podziemnych, zakładach pracy, garażach, magazynach itp.
- Wydajność świetlna 94lm/W
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- 3 lata gwarancji
- Zasilanie jednostronne
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Długość | 1200 mm (+/-1mm) |
| Nominalny strumień świetlny | 1700 lumenów |
| Moc znamionowa | 18W |
| Wydajność świetlna | 94,4 lm/W |
| Temperatura barwy światła | ciepła 3000K / neutralna 4000K / zimna 6400K (do wyboru) |
| Napięcie znamionowe | AC:220-240V, 50Hz |
| Typ zasilania | jednostronne |
| Zużycie energii | 18 kWh/1000h |
| Substytut świetlówki CFL | 36W |
| Typ gniazda | G13 |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Współczynnik mocy lampy | PF ≥0.5 |
| Nominalny kąt promieniowania | 160 ° |
| Trzonek obrotowy | nie |
| Źródło światła | diody LED SMD |
| Czas nagrzewania lampy (60%) / (95%) | <2s |
| Liczba cykli włącz / wyłącz | >15 000 |
| Znaminowa trwałość lampy | ≥20 000h |
| Szybka ochronna (Dyfuzor) | tak (PC) |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Średnica | 27,9mm |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -20°C do +45°C |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Deklaracje / Certyfikaty | CE, RoHs, EMC, LVD |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy (3 lata) |
| Kod producenta | VT-1277 |
| Kod EAN | 3800157612135 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci