Szczelna sufitowa oprawa VT-787SQ-WH - stała - biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sufitowa oprawa hermetyczna VT-787SQ-WH; - pojedyncze oczko halogenowe przystosowane do montażu żarówek LED oraz żarówek halogenowych GU10 oraz MR16 (o średnicy 50mm). Punktowa oprawa wykonana została z wysokiej jakości komponentów.
Nowoczesne wzornictwo a także elegancki wygląd sprawia że prezentowana oprawa stwarza idealne wykończenie dla każdego wnętrza, zwłaszcza pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (tj. łazienka, kuchnia). Oprawa sufitowa dzięki równomiernemu rozmieszczeniu podnosi walory estetyczne pomieszczenia i nadaje wyjątkowy charakter. Oczka punktowe znajdują szerokie zastosowanie w kompleksowym oświetleniu budynków mieszkalnych, biur, obiektów handlowych oraz publicznych.
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12V / 230V |
| Moc znamionowa | max. 35W |
| Kolor oprawy | biały |
| Materiał wykonania | stop żelaza cynku / szkło |
| Regulacja wertykalna źródła światła | brak (oprawa stała) |
| Rodzaj źródła światła | żarówka / LED GU10 ( brak w zestawie) |
| Typ żarówki | MR16 lub GU10 |
| Gniazdo przyłączeniowe | brak |
| Otwór montażowy | fi 75 mm |
| Klasa szczelności | IP 54 |
| Deklaracje/Certyfikaty | CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Kod producenta | SKU 3615 |
| Kod EAN | 3800157607445 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci