Wąż świetlny LED - 3.5W/m 36LED 230V - biały klasyczny (2500K) - POL-LRLNK1H-CLW1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wąż świetlny LED to dobry pomysł na oświetlenie świąteczne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Węże świetlne LED nadają się również do oświetlenia ogrodów, altan czy elewacji budynków. Są one także często wykorzystywanym produktem przy tworzeniu banerów reklamowych.
Podana cena dotyczy 1 mb węża LED.
Prezentowane węże świetlne oferowane są w minimalnej ilości po 10 metrów oraz jej wielokrotności.
Zakupując kilka mb otrzymują Państwo wąż LED w jednym odcinku (max. 100mb).
- Diody ułożone horyzontalnie
- Wysoka klasa szczelności
- Sekcja cięcia co 1 mb.
- Niewielka średnica wynosząca fi13mm
Wszelkie dostępne akcesoria do węży led (zaślepki, mocowania, łączniki, przewody przyłączeniowe itp.) dostępne są w zakładce "Produkty powiązane" .
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Zastosowanie | na zewnątrz (kolekcja złota - profesjonalna) |
| Ilość punktów świetlnych LED (diod) | 36 na mb |
| Odstęp między diodami LED | 3cm |
| Sekcja cięcia | co 1mb |
| Kolor świecenia | biały klasyczny (2500K) |
| Moc znamionowa (W) | 3,5W/m |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Średnica węża | 13mm |
| Kąt świecenia | 270 stopni |
| Przeznaczenie | oświetlenie dekoracyjne |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-LRLNK1H-CLW1 |
| Kod EAN | 5902811506960 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci