Wkładka montażowa "8K" transparentna - do profilu LED FASKO - PC - 2mb
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkładka montażowa "8K" pozwala na szybkie i bezproblemowe przymocowanie dodatkowych taśm LED, a następnie zatrzaśnięcie ich w profil aluminiowy LED FASKO - przeznaczony do warstw termoizolacyjnych fasad budynków. Wkładka jest w wykończeniu transparentnym.
- Materiał: PC - poliwęglan
- Maksymalna szerokość źródła LED: dwie taśmy po 14 mm szerokości
- Szerokość: 12 mm
- Długość: 200 cm
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Rodzaj | transparentny |
| Długość | 200 cm |
| Kompatybilny profil | FASKO |
| Materiał | PC |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 12 mm |
| Kod producenta | C40684_2 |
| Kod EAN | 5902280353195 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci