Włącznik LED pojemnościowy - 12-24V 5A - proxiSwitch
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Proxiswitch to niewielkich rozmiarów włącznik do LED z rodziny marki Blebox, który został przeznaczony do wyłączania oraz załączania małych obwodów oświetlenia LED. Sterowanie pojemnościowe obywa się poprzez dotyk bądź zbliżenie dłoni, a sam wyłącznik posiada cztery tryby pracy. Wyłącznik pojemnościowy LED zasilany jest napięciem stałym rzędu. 12-24V a jego wyjście, pozwala na obciążenie maksymalnie mocą 120W.
Z uwagi na charakterystykę pracy oraz niewielkie gabaryty idealnie nada się na zastosowania np. do blatów, szafek kuchennych czy w miejscu gdzie można go dyskretnie ukryć. Ponadto może zostać zastosowany pod materiałami nieprzewodzącymi np. drewno, kamień czy szkło.
- Przeznaczony dla oświetlenia meblowego, kuchennego
- Możliwość załączenia oraz wyłączenia źródła LED
- Sterowanie poprzez dotyk lub zbliżenie dłoni
- Napięcie zasilania rzędu 12-24V
- Maksymalny prąd wyjściowy 5A
- Praca w trybie monostabilnym bądź bistabilnym
- Kompatybilność z innymi sterowniami Wifi Blebox
- Automatyczna kalibracja wyłącznika
- Niskie zużycie energii poniżej 0,1W
- Montaż przy użyciu taśmy dwustronnie klejącej 3M
- Ergonomiczne rozmiary
- Produkt polski - wykonany w Polsce

- bistabilny: przełącza stan po każdym zbliżeniu / dotknięciu dłoni
- bistabilny z pamięcią: przełącza stan po każdym zbliżeniu / dotknięciu, dodatkowo pamięta swój stan po zaniku zasilania
- monostabilny NO: włącza wyjście kiedy wykrywa zbliżenie dłoni lub dotyk, maksymalny czas impulsu to około 5 sekund
- monostabilny NC: wyłącza wyjście kiedy wykrywa zbliżenie dłoni lub dotyk, maksymalny czas impulsu to około 5 sekund

Wyłącznik pojemnościowy spełnia swoją funkcję za sprawą swoich niewielkich gabarytów, umożliwiających zastosowanie go w trudno dostępnych miejscach. Jego zasięg detekcji to około 10cm w przestrzeni nienarażonej na zakłócenia. Mimo niewielkich rozmiarów urządzenia, praca włącznika led jest płynna i stabilna. Wszystko za wysoce jakościowych komponentów zastosowanych przez naszego rodzimego producenta.
Schemat podłączenia - wyłącznik zbliżeniowy proxiSwitch
- Wyłącznik LED pojemnościowy - proxiSwitch - x1
- Instrukcja użytkownika
Parametry techniczne
| Typ włącznika | pojemnościowy |
| Napięcie zasilania | 12-24V DC |
| Maksymalna obciążalność prądowa | 5A |
| Maksymalna moc wyjściowa | 60W / 120W |
| Tryb pracy | monostabilny/bistabilny (do wyboru) |
| Sposób detekcji - rodzaj załączania | dotyk palcem |
| Zakres detekcji | do 50mm |
| Zastosowanie | do wewnątrz pomieszczeń |
| Przeznaczenie | do załączania/wyłączania instalacji LED |
| Wbudowana dioda | tak ( podświetlenie w niebieskim kolorze ) |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Wymiary (długość/szerokość/wysokość) | 38mm x 38mm x 19mm |
| Montaż | za pomocą taśmy dwustronnie klejącej (w zestawie) |
| Zakończenie przewodów | złącza śrubowe |
| Kolor | czarny |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | PROXISWITCH |
| Kod EAN | 5900168580237 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
