Wyłącznik nożny czarny 2A 250V AC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klasyczny wyłącznik nożny (podłogowy) 2A 250V AC służący do włączenia i wyłączenia lamp podłogowych, taśmy oraz listw LED zamontowanych w np.meblach oraz innych urządzeń.
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 230V AC |
| Współczynnik mocy lampy | PF >0.9 |
| Max. prąd | 2A (250V) |
| Kolor | czarny |
| Wymagana temperatura eksploatacji | -25 ° C do + 50 ° C |
| Szerokość | 70mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kod producenta | WYL-NOZNY-CZAR-ZMON |
| Kod EAN | 5900652141074 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci