Wyłącznik meblowy WM230 2,5A 12/230V AC wpustowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Meblowy wyłącznik 2,5A 12/230V AC służący do włączenia i wyłączenia oświetlenia zamontowanego w meblach. Wyłącznik wyposażony w przełącznik kołyskowy, pozwalający na sterowanie oświetleniem oraz dwu metrowy przewód zasilający. Produkt przeznaczony do montażu wpustowego w płycie meblowej, po uprzednim wykonaniu otworu montażowegpo o średnicy wynoszącej 55mm. Zamknięty w obudowie izolacyjnej z tworzywa sztucznego.
Parametry techniczne
| Napięcie znamionowe | 12/230V AC |
| Max. prąd | 2,5A |
| Kolor | srebro |
| Średnica otworu montażowego | 55 mm |
| Długość przewodu | +/- 200 cm |
| Przekrój żyły przew. | 0,75mm2 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Gwarancja | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | WYL-WM230-W-01 |
| Kod EAN | 5900652144679 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci