Wzmacniacz LED 12-24V DC 20A (4x5A) TH-35 - RGB+W - EV4-D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wzmacniacz LED 12-24V DC 20A (4x5A) TH-35 - RGB+W - EV4-D, to urządzenie przeznaczone do rozbudowy instalacji LED bazującej na wielokolorowym oświetleniu LED z dodatkową barwą białą RGB+W (np. taśma LED RGB+W) poprzez zwiększenie maksymalnej obciążalności prądowej. Zastosowanie wzmacniacza led EV4-D pozwoli nie tylko na zwiększenie maksymalnej mocy dla instalacji LED lecz również umożliwi uzyskanie zsynchronizowanego sygnału PWM, przez co sterowanie nie będzie narażone na zakłócenia a wszystko z uwagi na przewodową łączność urządzenia. Atutem wzmacniacza do taśm LED EV4-D jest montaż na szynę instalatorską DIN (TH-35) oraz zakres napięcia wejściowego/wyjściowego rzędu 12-24V DC wraz z zabezpieczaniem przeciwprzepięciowym, które skutecznie zwiększa ochronę urządzenia.
- RGB+W - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB (alternatywnie) - wielokolorowych
- CCT (alternatywnie) - ze zmienną temperaturą barwową
- MONO (alternatywnie) - jednokolorowych
- Zastosowanie dla wielokolorowych instalacji LED z dodatkową barwą białą
- Cztery kanały do wykorzystania
- Rozbudowa instalacji LED do dużych rozmiarów
- Zapewnienie prawidłowej synchronizacji pracy sygnału PWM
- Zakres napięcia wejściowego/wyjściowego rzędu 12-36VDC
- Maksymalna obciążalność urządzenia 20A
- Zabezpieczenia - odwrócona polaryzacja
- Ochrona przeciwprzepięciowa do 5kV
- Duża współpraca z systemami - PWM /0-10V /DMX512
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- Montaż na szynę instalatorską DIN (TH-35)
- 5 letnia gwarancja
Wzmacniacz LED powinno się stosować do instalacji złożonych z produktów serii Skydance.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie wej./wyj. | 12-24V DC |
| Maksymalny prąd | 20A (4x5A) |
| Maksymalny prąd kanału | 5A |
| Zaciski | śrubowe |
| Wspólna anoda | tak |
| Sposób sterowania | PWM |
| Sygnał wejściowy | PWM |
| Sygnał wyjściowy | PWM |
| Separacja galwaniczna | tak (wejście/wyjście) |
| Zużycie energii | < 0,1W |
| Temperatura pracy | -30 do 55°C |
| Wymiary urządzenia | 110mm x 45mm x 67mm |
| Obudowa | tworzywo ABS |
| Certyfikaty | CE, RoHS, FCC, EN IEC 55015/EN IEC 61547, EN 61347-1/-2, EN 62493 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | EV4-D(W) |
| Kod EAN | 5904063160747 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

