Wzmacniacz LED 12-36V DC 18A (3x6A) - RGB - EV3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wzmacniacz LED 12-36V DC 18A (3x6A) - RGB - EV3, to urządzenie przeznaczone do rozbudowy instalacji LED bazującej na wielokolorowym oświetleniu LED RGB (np. taśma LED RGB) poprzez zwiększenie maksymalnej obciążalności prądowej. Zastosowanie wzmacniacza led EV3 pozwoli nie tylko na zwiększenie maksymalnej mocy dla instalacji LED, lecz również umożliwi uzyskanie zsynchronizowanego sygnału PWM, przez co sterowanie nie będzie narażone na zakłócenia a wszystko z uwagi na przewodową łączność urządzenia. Atutem wzmacniacza do taśm LED EV3 jest szeroki zakres napięcia wejściowego oraz wyjściowego rzędu 12-24V oraz zabezpieczanie przeciwprzepięciowe, które skutecznie zwiększa ochronę urządzenia.
- RGB - wielokolorowych
- CCT (alternatywnie) - ze zmienną temperaturą barwową
- MONO (alternatywnie) - jednokolorowych
- Zastosowanie dla wielokolorowych instalacji LED RGB
- Trzy kanały do wykorzystania
- Rozbudowa instalacji LED do dużych rozmiarów
- Zapewnienie prawidłowej synchronizacji pracy sygnału PWM
- Szeroki zakres napięcia wejściowego/wyjściowego rzędu 12-36V DC
- Maksymalna obciążalność urządzenia 18A
- Zabezpieczenia - odwrócona polaryzacja/ zwarciowe/ termiczne
- Ochrona przeciwprzepięciowa do 5kV
- Duża współpraca z systemami - PWM /0-10V /DMX512
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- Kompaktowe wymiary urządzenia
- 5 letnia gwarancja
Wzmacniacz LED powinno się stosować do instalacji złożonych z produktów serii Skydance.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie wej./wyj. | 12-36V DC |
| Maksymalny prąd | 18A (3x6A) |
| Maksymalny prąd kanału | 6A |
| Zaciski | śrubowe |
| Wspólna anoda | tak |
| Sposób sterowania | PWM |
| Temperatura pracy | -30 do 55°C |
| Wymiary urządzenia | 175mm x 45mm x 27mm |
| Obudowa | tworzywo ABS |
| Certyfikaty | CE, EMC, LVD - EN301 489,EN 62479, EN60950 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | EV3 |
| Kod EAN | 5904063160662 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

