Wzmacniacz mocy triac 230V AC 300W - do żarówek ściemnialnych 230V - S1-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wzmacniacz mocy triac 230VAC 300W - do żarówek ściemnialnych 230V - S1-A, to urządzenie przeznaczone do rozbudowy instalacji LED bazującej na ściemnialnych żarówkach LED 230V (np. żarówka ściemnialna GU10) poprzez zwiększenie maksymalnej mocy dla elementu, jakim jest triak. Zastosowanie wzmacniacza mocy S1-A pozwoli nie tylko na zwiększenie maksymalnej mocy instalacji oświetlenia LED, ale również uzyskanie stabilnego połączenia, które nie będzie narażone na zakłócenia a wszystko dzięki przewodowej łączności. Wzmacniacz mocy S1-A, możemy również wykorzystać z powodzeniem do zasilaczy LED, które na wejściu posiadają możliwość podłączenia ściemniacza triakowego 230V.
Atutem wzmacniacza do żarówek LED 230V, jest szeroki zakres napięcia wejściowego oraz wyjściowego rzędu 100-230VAC oraz zabezpieczanie termiczne, które skutecznie zwiększa ochronę urządzenia. Posiada dwa tryby pracy — ściemnianie z odwróconą fazą oraz fazą do przodu, które można łatwo ustawiać za pomocą przełączników DIP znajdujących się na obudowie urządzenia. Wysoka jakość wykonania zapewnia stabilną pracę na długie lata. Wzmacniacz S1-A objęty jest gwarancją 5-letnią.
- 230VAC - do ściemnialnych żarówek LED 230V lub zasilaczy LED z wejściem triakowym
- Dedykowany do instalacji LED opartych na triaku
- Rozbudowa instalacji LED do dużych rozmiarów
- Jeden kanał do wykorzystania
- Napięcie wejściowe oraz wyjściowe 100-230VAC
- Prąd wyjściowy na poziomie 2,5A
- Maksymalne obciążenie LED 300W
- Dwa tryby pracy - ściemnianie z odwróconą fazą oraz fazą do przodu
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- Kompaktowe wymiary urządzenia
- 5-letnia gwarancja
Wzmacniacz LED powinno się stosować do instalacji złożonych z produktów serii Skydance.
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Napięcie wej./wyj. | 100-240V AC |
| Maksymalny prąd | 2.5A |
| Zaciski | śrubowe |
| Wspólna anoda | nie |
| Sposób sterowania | triak |
| Sygnał wejściowy | triak |
| Sygnał wyjściowy | triak |
| Temperatura pracy | -20 do 50°C |
| Wymiary urządzenia | 175mm x 45mm x 27mm |
| Obudowa | tworzywo ABS |
| Certyfikaty | CE, EMC, LVD - EN IEC 55015:2019+A11:2020 EN 61547:2009 EN IEC 61000-3-2:2019+A11:2021 EN 61000-3-3:2013+A11:2019, EN 61347-1:2015+A1:2021 EN 61347-2-13:2014+A1:2017 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Kod producenta | S1-A |
| Kod EAN | 5904063168804 |
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
