Wzmacniacz sygnału radiowego 2,4GHz - 12-24V DC / 230V AC - RA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wzmacniacz sygnału radiowego 2,4GHz - 12-24VDC / 230VAC - RA, to produkt umożliwiający skuteczne zwiększenie sygnału radiowego opartego o częstotliwość 2,4GHz dla stworzonych instalacji LED opartych o bezprzewodową komunikację radiową. Zastosowanie wzmacniacza RA skutecznie wzmocni sygnał radiowy, zwiększając nie tylko jego stabilność, ale zasięg o wartość 30 metrów w terenie otwartym. Przeznaczony został dla każdej instalacji zarówno monochromatycznej MONO jak również wielokolorowych ze zmienną temperaturą barwową RGB+CCT, która oparta jest o sterowniki marki Skydance. Atutem wzmacniacza sygnału radiowego jest jego do puszkowy montaż oraz metoda zasilania, bowiem może być zasilany bezpośrednio z sieci 230VAC, bądź poprzez niskie napięcie 12-24VDC.
- MONO - jednokolorowych (zwiększanie sygnału radiowego)
- CCT - ze zmienną temperaturą barwową
- RGB - wielokolorowych
- RGB+W - wielokolorowych z dodatkową barwą białą
- RGB+CCT - wielokolorowych ze zmienną temperaturą barwową
- Zastosowanie dla wszystkich instalacji LED wykorzystujących częstotliwość radiową 2,4GHz
- Zwiększenie zasięgu komunikacji radiowej o wartość 30 metrów
- Dwa sposoby zasilania urządzenia
- Niski pobór mocy poniżej 1W
- Wysoka jakość zastosowanych komponentów
- Montaż do standardowej puszki fi60
- 5 letnia gwarancja
Wzmacniacz sygnału radiowego przeznaczony jest do produktów serii Skydance.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 12-24VDC bądź 100-240VAC |
| Sygnał wejściowy | częstotliwość radiowa 2,4GHz |
| Sygnał wyjściowy | częstotliwość radiowa 2,4GHz |
| Zasięg komunikacji radiowy | zwiększa o wartość 30 metrów w terenie otwartym |
| Pobór mocy | DC - 0,4W / AC - 0,6W |
| Temperatura pracy | -30 do 55 stopni celcjusza |
| Wymiary | fi52mm x 26mm |
| Certyfikaty | CE,EMC,LVD |
| Normy EMC | ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 |
| Normy LVD | EN 61348-1:2015+A1:2021, EN 61348-2-13:2014+A1:2017 |
| Normy RED | ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
| Gwarancja | 5 lat |
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci