Żarówka LED E14 C30 3.5W 200° - RGB+zimna - ściemnialna - VT-2214
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E14 C30 3.5W RGB+zimna ze sterowaniem za pomocą pilota. Jest to zamiennik klasycznej żarówki 30W oparty na diodach SMD. Żarówkę wystarczy tylko wkręcić do oprawy i po prostu włączyć światło.
Przedstawiona żarówka LED posiada 16-stopniowy system ściemniania.
Sygnał odbierany z pilota to 6-8 metrów.
Żarówka LED jest przyjazna dla środowiska: bez promieniowania UV i rtęci. Nadaje się do oświetlenia nastrojowego, mieszkań, barów, hoteli, restauracji itp.
- Pilot w zestawie
- 16-stopniowy system ściemniania
- Zasięg pilota 6-8 metrów
- Tryby zmiany kolorów
- Posiada również wysoki współczynnik oddawania barw
- Przyjazna dla środowiska
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E14 |
| Moc znamionowa | 3,5W |
| Znamionowy strumień świetlny | 320 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+zimna (6400K) |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 30W |
| Nominalny kąt promieniowania | 200 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 3.5 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | pilot |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.4 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 1s |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 100 mm |
| Średnica | 37 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | SKU 2771 |
| Kod EAN | 3800157646741 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci