Żarówka LED E14 ST26 2W biała ciepła 3000K - VT-202
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E14 ST26 2W to zamiennik klasycznej żarówki 18W oparty na diodach LED typu SMD. Zastosowanie nowego typu diod LED SMD pozwoliło na budowę żarówek, które zapewniają większą niezawodność i trwałość. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 200°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności do oświetlenia mieszkań. Z całą pewnością będzie doskonałym oświetleniem pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Doskonale nadaje się do oświetlenia mieszkań i ich pomieszczeń
- Niskie zużycie energii
- Szeroki kąt świecenia 200°
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E14 |
| Moc znamionowa | 2W |
| Znamionowy strumień świetlny | 180 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000 K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 18W |
| Nominalny kąt promieniowania | 200 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 2 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.4 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 59 mm |
| Średnica | 26 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 212341 |
| Kod EAN | 3800170227552 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci