Żarówka LED E14 T37 7.5W biała zimna 6500K - VT-248
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E14 T37 7.5W to zamiennik klasycznej żarówki 50W oparty na diodach LED typu SMD-Samsung. Zastosowanie nowego typu diod LED SMD-Samsung pozwoliło na budowę żarówki, które zapewniają większą niezawodność i trwałość. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 200°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności do oświetlenia mieszkań. Z całą pewnością będzie doskonałym oświetleniem pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Doskonale nadaje się do oświetlenia mieszkań i ich pomieszczeń
- Niskie zużycie energii
- Szeroki kąt świecenia 200°
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E14 |
| Moc znamionowa | 7,5W |
| Znamionowy strumień świetlny | 660 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | zimna 6500K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 50W |
| Nominalny kąt promieniowania | 200 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 7.5 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 115 mm |
| Średnica | 37 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 21269 |
| Kod EAN | 3800157677493 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci