Żarówka LED E14 T37 8W biała neutralna 4000K 660lm - VT-248
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E14 T37 8W to zamiennik klasycznej żarówki 50W oparty na diodach LED typu SMD-Samsung. Zastosowanie nowego typu diod LED SMD-Samsung pozwoliło na budowę żarówki, które zapewniają większą niezawodność i trwałość. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 230°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności do oświetlenia mieszkań. Z całą pewnością będzie doskonałym oświetleniem pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Doskonale nadaje się do oświetlenia mieszkań i ich pomieszczeń
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E14 |
| Moc znamionowa | 8W |
| Znamionowy strumień świetlny | 660 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 50W |
| Nominalny kąt promieniowania | 230 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 8 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 115 mm |
| Średnica | 37 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | SKU 268 |
| Kod EAN | 3800157634120 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci