Żarówka LED E27 18W biała neutralna 4000K 1200lm 120° - VT-2318
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E27 18W to zamiennik klasycznej żarówki 90W oparty na diodach LED typu SMD-Samsung. Zastosowanie nowego typu diod LED SMD-Samsung pozwoliło na budowę żarówek, które zapewniają większą niezawodność i trwałość. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 120°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności do oświetlenia mieszkań. Z całą pewnością będzie doskonałym oświetleniem pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Doskonale nadaje się do oświetlenia mieszkań i ich pomieszczeń
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 18W |
| Znamionowy strumień świetlny | 1200 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 90W |
| Nominalny kąt promieniowania | 120 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A |
| Zużycie energii | 18 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | Akryl + aluminium + tworzywo sztuczne |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 220 mm |
| Średnica | 125 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | SKU 2785 |
| Kod EAN | 3800157648097 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci