Żarówka LED E27 36W biała neutralna 4000K 3960lm 265° - VT-283
Cena regularna:
118,70 zł
Cena regularna:
96,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E27 36W to zamiennik klasycznej żarówki 250W oparty na diodach LED typu SMD-Samsung. Zastosowanie nowego typu diod LED SMD-Samsung pozwoliło na budowę żarówek, które zapewniają większą niezawodność i trwałość. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 265°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności do oświetlenia mieszkań. Z całą pewnością będzie doskonałym oświetleniem pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Doskonale nadaje się do oświetlenia mieszkań i ich pomieszczeń
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 36W |
| Znamionowy strumień świetlny | 3960 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 250W |
| Nominalny kąt promieniowania | 265 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 36 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | aluminium |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.9 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 212 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | SKU 284 |
| Kod EAN | 3800157634342 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci