Żarówka LED E27 A60 6.5W biała neutralna 4000K 806lm 200° - VT-265
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E27 A60 6.5W to zamiennik klasycznej żarówki 60W oparty na diodach LED typu SMD-Samsung. Zastosowanie nowego typu diod LED SMD-Samsung pozwoliło na budowę żarówek, które zapewniają większą niezawodność i trwałość. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 200°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności do oświetlenia mieszkań. Z całą pewnością będzie doskonałym oświetleniem pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Doskonale nadaje się do oświetlenia mieszkań i ich pomieszczeń
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 6,5W |
| Znamionowy strumień świetlny | 806 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 60W |
| Nominalny kąt promieniowania | 200 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 6.5 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 104 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | SKU 256 |
| Kod EAN | 3800157633666 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci