Żarówka LED E27 A60 9W 3w1 - DIMM z 3 krokami ściemniania - VT-2011
Cena regularna:
17,43 zł
Cena regularna:
14,17 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E27 A60 3w1 9W VT-2011 z wbudowaną możliwością ściemniania za pomocą tradycyjnego włącznika naściennego (pomiędzy wartościami 100% / 50% 15%). Jest to zamiennik klasycznej żarówki 60W oparty na diodach SMD.
Zmiana pomiędzy dostępnymi trzema poziomami jasności następuje za pomocą zwykłego włącznika światła. Żarówkę LED należy tylko wkręcić do oprawy i po prostu włączyć światło. Bez specjalnych przełączników i dodatkowych urządzeń. Przy pierwszym włączeniu źródło światła świeci pełną 100% janością. Jeśli wyłączymy światło i od razu włączymy je ponownie uzyskamy ściemnienie do 50%. Kolejne powtórzenie tej samej czynności ściemni oświetlenie już do 15%.
Łatwa, płynna zmiana jasności stwarza duże możliwości zastosowań w oświetleniu ogólnym, dekoracyjnym i akcentowym.
- Dostępne 3 korki ściemniania (100% / 50% / 15%)
- Sterowanie jasnością odbywa się za pomocą tradycyjnego wyłącznika naściennego
- Nie wymaga przeróbek w instalacji oraz dodatkowych urządzeń
- Posiada szeroki kąt rozproszenia światła
- Posiada również wysoki współczynnik oddawania barw
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 9W |
| Znamionowy strumień świetlny | 806 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 60W |
| Nominalny kąt promieniowania | 200 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Współpraca z systemem Amazon Alexa | tak |
| Współpraca z systemem Google Assistans | tak |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 1s |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 112 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | SKU 4448 |
| Kod EAN | 3800157607995 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci