Żarówka LED E27 A60 9W - biała ciepła 3000K - z sensorem zmierzchu i czujnikiem mikrofalowym - VT-2219
Cena regularna:
48,87 zł
Cena regularna:
39,73 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E27 A60 9W biała ciepła z wbudowanym sensorem zmierzchu i czujnikiem mikrofalowym. Jest to zamiennik klasycznej żarówki 60W oparty na diodach SMD. Żarówkę wystarczy tylko wkręcić do oprawy i po prostu włączyć światło.
Odległość wykrywania do 8-10 metrów.
Żywotność żarówki jest znacznie dłuższa w porównaniu do tradycyjnych żarówek wolframowych, na dodatek generuje mniejsze koszty utrzymania.
Idealnie nadaje się do oświetlenia mieszkalnego, komercyjnego, dekoracyjnego, salonów itp.
- Sensor zmierzchu
- Czujnik mikrofalowy
- Nie wymaga przeróbek w instalacji oraz dodatkowych urządzeń
- Posiada szeroki kąt rozproszenia światła
- Posiada również wysoki współczynnik oddawania barw
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 9W |
| Znamionowy strumień świetlny | 806 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000 K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 60W |
| Nominalny kąt promieniowania | 200 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 9 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 1s |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 112 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | SKU 2760 |
| Kod EAN | 3800157646567 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci