Żarówka LED E27 A65 17W biała zimna 6400K 1521lm 200° - VT-217
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E27 A65 17W to zamiennik klasycznej żarówki halogenowej 100W oparty na markowych diodach LED SMD firmy Samsung.
Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości oraz staranne dopracowanie detali daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy- stąd też 5 letni okres gwarancyjny. Żarówki LED z serii Premium rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie. Idealnie nadaje się do opraw otwartych np. żyrandoli, znajduje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, biurach, magazynach oraz gospodarstwie domowym.
- Wysoka jakość wykonania i zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów
- Markowe diody LED Samsung
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Niski pobór mocy
- Długa żywotność
- 5 lat gwarancji
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 17W |
| Znamionowy strumień świetlny | 1521 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | zimna 6400K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 100W |
| Nominalny kąt promieniowania | 200 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 17 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 134 mm |
| Średnica | 66.5 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | SKU 164 |
| Kod EAN | 3800157627771 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci
