Żarówka LED E27 A80 20W biała neutralna 4000K - VT-22022
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E27 A80 20W to zamiennik klasycznej żarówki 150W oparty na diodach LED typu SMD. Zastosowanie nowego typu diod LED SMD pozwoliło na budowę żarówek, które zapewniają większą niezawodność i trwałość. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności do oświetlenia mieszkań. Z całą pewnością będzie doskonałym oświetleniem pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Doskonale nadaje się do oświetlenia mieszkań i ich pomieszczeń
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 20W |
| Znamionowy strumień świetlny | 2452 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 150W |
| Nominalny kąt promieniowania | 200 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | E |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 155 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 23748 |
| Kod EAN | 3800170227118 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci