Żarówka LED E27 B45 3W biała neutralna 4500K 259lm - Maxled
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E27 B45 3W to zamiennik klasycznej żarówki 25W oparty na diodach SMD. Żarówki LED z diodami SMD cechuje wysoka skuteczność świetlna oraz wyskoki współczynnik oddawania barw RA>80. Budowa żarówki sprawia że idealnie nadaje się do otwartych opraw oświetleniowych w których nie ma możliwości zastosowania większych żarówek. Dzięki uzyskaniu tak wysokich parametrów żarówka ta znajduje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, biurach, magazynach oraz gospodarstwie domowym.
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 3W |
| Znamionowy strumień świetlny | 259 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4500K |
| Napięcie znamionowe | 175-250V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 25W |
| Nominalny kąt promieniowania | 160 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 3 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 2s |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥50000h |
| Długość | 76 mm |
| Średnica | 45 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy (3 lata) |
| Kod producenta | 1332 |
| Kod EAN | 5903271842636 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci