Żarówka LED E27 ED120 Filament 24W biała zimna 6400K 4000lm 160 LM/W - VT-2324
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E27 C30 24W Filament - to zamiennik klasycznej żarówki 250W oparty na diodach LED typu COG. Zastosowanie nowego typu diod LED COG pozwoliło na budowę żarówki, która do złudzenia przypomina wyglądem tradycyjną żarówkę wolframową. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 310°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności w dekoracyjnych otwartych oprawach oświetleniowych. Z całą pewnością będzie doskonałą dekoracją pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Tradycyjny wygląd przypominający żarówkę wolframową
- Doskonale nadaje się do dekoracyjnych opraw
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 24W |
| Znamionowy strumień świetlny | 4000 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | zimna 6400K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 250W |
| Nominalny kąt promieniowania | 310 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 24 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (szkło) |
| Typ diod | Filament (LED COG) |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.6 |
| Długość | 300 mm |
| Średnica | 120 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | SKU 2817 |
| Kod EAN | 3800157655293 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci