Żarówka LED E40 60W biała neutralna 4000K - VT-260
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E40 60W to zamiennik klasycznej żarówki oparty na diodach LED typu SMD. Zastosowanie nowego typu diod LED SMD pozwoliło na budowę żarówek, które zapewniają większą niezawodność i trwałość. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności do oświetlenia wysokich pomieszczeń oraz przestrzeni takich jak hale magazynowe czy produkcyjne. Z całą pewnością będzie doskonałym oświetleniem pomieszczeń wymagających mocnego oświetlenia.
- Doskonale nadaje się do oświetlenia mieszkań i ich pomieszczeń
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Szeroki kąt świecenia 300°
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E40 |
| Moc znamionowa | 60W |
| Znamionowy strumień świetlny | 6500 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 300 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 60 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.9 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 320 mm |
| Średnica | 102 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 21187 |
| Kod EAN | 3800157689922 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci