Żarówka LED G53 AR111 12W biała ciepła 3000K 40° - VT-1110-40
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED G53 AR111 12W to nowoczesna i energooszczędna alternatywa dla klasycznej żarówki halogenowej 80W oparta na technologii diod LED COB.
Odbłyśniki wykonane zostały specjalnie, aby spełnić wysokie wymagania zastosowań komercyjnych. Produkt idealnie nadaje się do salonów wystawowych, stoisk wystawowych, sklepów, biur i recepcji, hoteli, barów, oświetlenia komercyjnego itp.
- Technologia diod LED COB
- Długa żywotność
- Wąski kąt świecenia 40°
- Znikoma awaryjność
- Niski pobór mocy
- Gwarancja 2 lata
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ gniazda | G53 (AR111) |
| Moc znamionowa | 12W |
| Znamionowy strumień świetlny | 1085 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000 K |
| Napięcie znamionowe | 12V AC/DC |
| Substytut żarówki | 80W |
| Nominalny kąt promieniowania | 40 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 12 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | aluminium + PC |
| Typ diod | COB (Chips on board) |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.9 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 1s |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 86 mm |
| Średnica | 111 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 214257 |
| Kod EAN | 3800157681674 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci