Żarówka LED GU10 7.5W biała zimna 6500K 610lm 110° - VT-292
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GU10 7.5W VT-292 to zamiennik klasycznej żarówki halogenowej 70W oparty na markowych diodach LED SMD-CREE.
Zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów o podwyższonej trwałości oraz staranne dopracowanie detali daje możliwość długotrwałej bezawaryjnej pracy- stąd też 6 letni okres gwarancyjny. Żarówki LED rekomendujemy między innymi do oświetlania obiektów i powierzchni w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie. Doskonale sprawdzi się w miejscach gdzie światło ma podkreślić szczegóły aranżacji a także przy kompleksowym oświetleniu wnętrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych itp.
- Wysoka jakość wykonania i zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów
- Diody LED SMD-CREE
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Znikoma awaryjność
- Niski pobór mocy
- Długa żywotność
- 6 lat gwarancji
Parametry techniczne
| Typ gniazda | GU10 |
| Moc znamionowa | 7,5W |
| Znamionowy strumień świetlny | 610 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | zimna 6500K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 70W |
| Nominalny kąt promieniowania | 110 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 7.5 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (PC) |
| Typ diod | SMD CREE |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥25000h |
| Długość | 55 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 72 miesiące (6 lat) |
| Kod producenta | 218746 |
| Kod EAN | 3800170240674 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci