Żarówka LED GU10 AR111 12W biała ciepła 3000K 1000lm - AR8042
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Energooszczędna żarówka LED GU10 AR111 12W w białej obudowie, to nowoczesne źródło światła o białej ciepłej barwie (3000K), które pozwala zmniejszyć zużycie energii nawet o 90%, w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami halogenowymi. Przedstawiona żarówka LED typu AR111 została wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz precyzyjnej elektroniki, co zapewnia długą żywotność i bezawaryjną pracę przez lata.
Dzięki ukierunkowanemu strumieniowi światła żarówka idealnie sprawdza się jako oświetlenie punktowe. Doskonale nadaje się zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych — w hotelach, restauracjach, witrynach sklepowych, czy przestrzeniach ekspozycyjnych. Jej ciepła barwa światła oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że świetnie podkreśla detale, kolory i strukturę oświetlanych przedmiotów, dlatego jest chętnie wykorzystywana również do iluminacji produktów oraz eksponatów muzealnych.
GŁÓWNE ZALETY ŻARÓWKI LED GU10 AR111:
- Temperatura barwy światła: biała ciepła 3000K
- Kolor obudowy: biały
- Technologia diod LED
- Niski pobór mocy
- Gwarancja 2 lata
Pliki do pobrania:
-
Żarówka LED GU10 AR111 12W biała neutralna 3000K 1000lm - AR8042 - karta katalogowa
-
Żarówka LED GU10 AR111 12W biała neutralna 3000K 1000lm - AR8042 - deklaracja zgodności CE
-
Żarówka LED GU10 AR111 12W biała neutralna 3000K 1000lm - AR8042 - etykieta energetyczna
-
Żarówka LED GU10 AR111 12W biała neutralna 3000K 1000lm - AR8042 - specyfikacja
Parametry techniczne
| Typ gniazda | GU10 (AR111) |
| Moc znamionowa | 12W |
| Znamionowy strumień świetlny | 1000 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000 K |
| Napięcie znamionowe | 230V AC |
| Nominalny kąt promieniowania | 38 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Zużycie energii | 12 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (termoplastik) |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 68 mm |
| Średnica | 111 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | AR8042 |
| Kod EAN | 5902693780427 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci