Żarówka LED GU10 ES111 12W biała zimna 6000K 40° - VT-1112
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GU10 ES111 12W to nowoczesna i energooszczędna alternatywa dla klasycznej żarówki halogenowej 60W oparta na technologii diod LED COB.
Odbłyśniki wykonane zostały specjalnie, aby spełnić wysokie wymagania zastosowań komercyjnych. Produkt idealnie nadaje się do salonów wystawowych, stoisk wystawowych, sklepów, biur i recepcji, hoteli, barów, oświetlenia komercyjnego itp.
- Technologia diod LED COB
- Długa żywotność
- Wąski kąt świecenia 40°
- Znikoma awaryjność
- Niski pobór mocy
- Gwarancja 2 lata
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ gniazda | GU10 (ES111) |
| Moc znamionowa | 12W |
| Znamionowy strumień świetlny | 1120 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | zimna 6000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 60W |
| Nominalny kąt promieniowania | 40 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 12 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | aluminium + PC |
| Typ diod | COB (Chips on board) |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.9 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 1s |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 79 mm |
| Średnica | 111 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 214225 |
| Kod EAN | 3800157681728 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci