Żarówka LED GU10 ES111 12W biała zimna 6000K 40° - ściemnialna - VT-1112D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GU10 ES111 12W to nowoczesna i energooszczędna alternatywa dla klasycznej żarówki halogenowej 60W oparta na technologii diod LED COB z możliwością ściemniania.
Odbłyśniki w oprawie wykonane zostały specjalnie, aby spełnić wysokie wymagania zastosowań komercyjnych. Prezentowany produkt idealnie nadaje się do salonów wystawowych, stoisk wystawowych, sklepów, biur i recepcji, hoteli, barów, oświetlenia komercyjnego itp.
- Technologia diod LED COB
- Długa żywotność
- Wąski kąt świecenia 40°
- Znikoma awaryjność
- Niski pobór mocy
- Gwarancja 2 lata
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ gniazda | GU10 (ES111) |
| Moc znamionowa | 12W |
| Znamionowy strumień świetlny | 1300 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | zimna 6000K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 60W |
| Nominalny kąt promieniowania | 40 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 12 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Szybka ochronna | aluminium + PC |
| Typ diod | COB (Chips on board) |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.9 |
| Czas rozświetlania (60%) / (95%) | < 1s |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 79 mm |
| Średnica | 111 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 217236 |
| Kod EAN | 3800157681759 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci