Żarówka LED GU11 2W biała ciepła 3000K 150lm - VT-232
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GU11 2W to zamiennik klasycznej żarówki halogenowej 15W oparty na diodach SMD Samsung.
Cechuje ją miedzy innymi wysoki poziom oddawania barw RA>80, a także wąski kąt świecenia (38 stopni) dzięki zastosowaniu elementów optycznych w postaci soczewek. Wykorzystywana jest jako pomocnicze punktowe źródło światła, oświetlenie dekoracyjne a także w oprawach meblowych i sufitowych.
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Wysoki strumień świetlny
- Niewielkie gabaryty
- Znikoma awaryjność
- Niski pobór mocy
- Wąski kąt świecenia
Parametry techniczne
| Typ gniazda | GU11 |
| Moc znamionowa | 2W |
| Znamionowy strumień świetlny | 150 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000 K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 15W |
| Nominalny kąt promieniowania | 38 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 2 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (PC) |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 46,5 mm |
| Średnica | 35 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | 21869 |
| Kod EAN | 3800157687591 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci