Żarówka LED MR16 6.5W biała neutralna 4000K 450lm 38° - VT-267
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED MR16 6.5W to zamiennik klasycznej żarówki halogenowej 40W oparty na diodach SMD Samsung.
Cechuje ją miedzy innymi wysoki poziom oddawania barw RA>80, a także wąski kąt świecenia (38 stopni) dzięki zastosowaniu elementów optycznych w postaci soczewek. Wykorzystywana jest jako pomocnicze punktowe źródło światła, oświetlenie dekoracyjne a także w oprawach meblowych i sufitowych.
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Wysoki strumień świetlny
- Znikoma awaryjność
- Niski pobór mocy
- Wąski kąt świecenia
Parametry techniczne
| Typ gniazda | MR16 (GU 5,3) |
| Moc znamionowa | 6,5W |
| Znamionowy strumień świetlny | 450 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 12V DC |
| Substytut żarówki | 40W |
| Nominalny kąt promieniowania | 38 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 6.5 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Szybka ochronna | tak (PC) |
| Typ diod | SMD SAMSUNG |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 55 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy (5 lat) |
| Kod producenta | SKU 208 |
| Kod EAN | 3800157631730 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci