Żarówka LED MR16 6W biała neutralna 4000K 455lm 110° - VT-257
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED MR16 6W to zamiennik klasycznej żarówki halogenowej 60W oparty na diodach SMD.
Cechuje ją miedzy innymi wysoki poziom oddawania barw RA>80, a także szeroki kat świecenia. Wykorzystywana jest jako pomocnicze punktowe źródło światła, oświetlenie dekoracyjne a także w oprawach meblowych i sufitowych.
- Wysoki współczynnik oddawania barw RA>80
- Wysoki strumień świetlny
- Znikoma awaryjność
- Niski pobór mocy
Parametry techniczne
| Typ gniazda | MR16 (GU 5,3) |
| Moc znamionowa | 6W |
| Znamionowy strumień świetlny | 455 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | neutralna 4000K |
| Napięcie znamionowe | 12V DC |
| Substytut żarówki | 60W |
| Nominalny kąt promieniowania | 110 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 6 kWh/1000h |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥20000 |
| Trwałość lampy | ≥30000h |
| Długość | 55 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 212051 |
| Kod EAN | 3800170227477 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci