Żarówka LED RGB+CCT (RGBWW) GU10 6W - Zigbee - FUT106Z
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED RGB+CCT (RGBWW) GU10 SMD 6W Zigbee 3.0 FUT106Z to wielokolorowa żarówka LED z możliwością zmiany temperatury barwowej przy pomocy protokołu komunikacji zigbee 3.0. Łączność żarówki realizowana jest poprzez drogę radiową oraz sieć WiFi z wykorzystaniem bramki zigbee, to właśnie przez nią żarówka LED komunikuje się z aplikacją mobilną bądź urządzeniem nadawczym wspieranym przez system zigbee 3.0. Dostęp do żarówki FUT106Z można uzyskać również za pomocą systemów głosowych Amazon Alexa bądź Google Home poprzez użycie odpowiedniego modułu. Zastosowanie diod SMD pozwala na uzyskanie skuteczności świetlnej na poziomie 550lm, przy dużej trwałości oraz niskim poborze mocy rzędu 6W. Estetyczny design żarówki RGB+CCT, pozwala na wykorzystanie jej w charakterze dekoracyjnym dla pomieszczeń publicznych bądź gospodarczych.
- Przystosowana na gniazdo GU10
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Barwa monochromatyczna w zakresie temperatur barwowych 2700-6500K
- Żarówka przystosowana na napięcie 230VAC
- Moc żarówki rzędu 6W
- Strumień świetlny na poziomu 550lm
- Komunikacja wykorzystująca protokół ZigBee 3.0
- Konieczność zastosowania bramki ZigBee MiBoxer
- Sterowanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej
- Współpraca z systemami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home
- Diody oparte na technologii SMD
- Niski pobór energii
- Wysoka trwałość diod
Łączność żarówek LED z serii Mi-Light wspieranej przez zigbee, charakteryzuję się bezprzewodową komunikacją poprzez drogę radiową z urządzeniem sterującym jakim jest pilot radiowy. Zasięg takiego połączenia wynosi 100 metrów w terenie otwartym, pod warunkiem że nie jest on narażony na różnego typu zakłócenia.
Bramka Zigbee
Aby móc wykorzystać protokół zigbee 3.0 należy dołączyć do instalacji dodatkowy moduł ZB-BOX1 lub ZB-BOX2.Urządzenie to znajduję się w powyższej liście bądź zakładce "Produkty powiązane"
Bezprzewodowe sterowanie - wykorzystaj protokół Zigbee 3.0

Wsparcie urządzeń poprzez sieć Zigbee 3.0 pozwala na dodatkowe możliwości dla sterowników led, bowiem dedykowana aplikacja przeznaczona dla produktów marki MiBoxer umożliwia takie funkcje jak - ustalanie własnych scen, biorytm czy pięć różnych trybów działania takich jak - tryb nocny, czasowy, muzyczny, ruchu czy tryb nie przeszkadzać.
Współpraca z Amazon Alexa oraz Google Home - steruj za pomocą komend głosowych
Innowacyjnym rozwiązaniem odbiorników z tej serii jest współpraca z nowoczesnym systemem głosowym Amazon Echo oraz Google Home. Inteligentny system łączy się z naszą aplikacją, stanowiąc dodatkowy filar sterowania dla asystenta głosowego Alexa bądź Google Assistans, który przy pomocy głosowych komend, pozwala na wysterowanie np. natężenia jasności bądź koloru w danych pomieszczeniach. Ponadto pozwalają na zintegrowanie urządzeń zewnętrznymi systemami takimi jak Philips Hue oraz Ikea Tradfri.

Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ gniazda | GU10 |
| Moc znamionowa | 6W |
| Znamionowy strumień świetlny | 550 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGB+CCT (CCT 2700-6500K) |
| Napięcie znamionowe | 100-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 30 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Zużycie energii | 6 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | wifi (zigbee 3.0) / droga radiowa (pilot) / głosowo (alexa / google) |
| Zasięg komunikacji radiowej | do 100 metrów |
| Współpraca z systemem Amazon Alexa | tak |
| Współpraca z systemem Google Assistans | tak |
| Szybka ochronna | tak |
| Typ diod | SMD |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.55 |
| Trwałość lampy | ≥50000h |
| Długość | 72 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod EAN | 6970602182845 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci

