Żarówka LED E14 5W RGBW + biała zimna 6000K - FUT013
Cena regularna:
81,62 zł
Cena regularna:
66,36 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED RGBW E14 5W FUT013 to wielokolorowa żarówka LED z dodatkową barwą białą zimną. Sterowanie odbywa się poprzez sterowniki z serii Mi-Light (pilot radiowy, panel naścienny lub moduł Wi-Fi) w oparciu o bezprzewodową drogę radiową.
- Uzyskanie dowolnego koloru z palety barw RGB
- Dodatkowa barwa monochromatyczna biała zimna
- Bezprzewodowa łączność ze sterownikiem (droga radiowa)
- Uzyskanie sterowania poprzez Wi-Fi (dodatkowy moduł)
- Żarówka przystosowana na napięcie 230VAC
- Diody oparte na technologii SMD
- Niski pobór energii
- Wysoka trwałość diod
Droga radiowa jaką wykorzystuje żarówka LED do komunikacji ze sterownikiem Mi-Light, zapewnia w pełni bezprzewodową łączność na poziomie 30 metrów. Dzieje się tak ponieważ, żarówka posiada wbudowany odbiornik zapewniający połączenie radiowe. Uzyskanie opcjonalnego sterowania poprzez łączność z siecią Wi-Fi, (pozwalająca na korzystanie z urządzeń mobilnych), dostępna jest tylko i wyłącznie po zastosowaniu odpowiedniego modułu Wi-Fi.
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E14 |
| Moc znamionowa | 5W |
| Znamionowy strumień świetlny | 350-370 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | RGBW (W -6000K) |
| Napięcie znamionowe | 230V AC |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Możliwość zmiany kolorów | tak |
| Sposób sterowania | droga radiowa (pilot / panel) lub przez wi-fi |
| Typ diod | SMD |
| Długość | 117 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Kod producenta | FUT013CW |
| Kod EAN | 5902082822035 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci