Żarówka LED dekoracyjna E27 A60 8W 3000K Filament - ściemnialna - VT-2288D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E27 A60 8W Filament to zamiennik klasycznej żarówki 50W oparty na diodach LED typu COG. Zastosowanie nowego typu diod LED COG pozwoliło na budowę żarówki, która do złudzenia przypomina wyglądem tradycyjną żarówkę wolframową. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 300°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności w dekoracyjnych otwartych oprawach oświetleniowych oraz girlandach. Z całą pewnością będzie doskonałą dekoracją pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Możliwość współpracy ze ściemniaczem
- Tradycyjny wygląd przypominający żarówkę wolframową
- Doskonale nadaje się do dekoracyjnych opraw oraz girland
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 8W |
| Znamionowy strumień świetlny | 720 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000 K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 50W |
| Nominalny kąt promieniowania | 300 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 8 kWh/1000h |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Szybka ochronna | tak (szkło) |
| Typ diod | Filament (LED COG) |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 105 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 212815 |
| Kod EAN | 3800157683753 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci