Żarówka LED dekoracyjna E27 G45 1W czerwona 70lm - POL-G45 E27 1W R
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E27 G45 1W to zamiennik klasycznej żarówki 10W oparty na diodach LED typu SMD.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności w dekoracyjnych otwartych oprawach oświetleniowych. Ze względu na to, że żarówka jest mrozoodporna, będzie ona idealnie pasować do m.in. girland żarówkowych. Z całą pewnością będzie doskonałą dekoracją pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Doskonale nadaje się do girland żarówkowych
- Niskie zużycie energii
- Długa żywotność
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 1W |
| Znamionowy strumień świetlny | 70 lumenów |
| Napięcie znamionowe | 230V/50Hz |
| Substytut żarówki | 10W |
| Efektywność energetyczna | A |
| Współpraca z systemem Amazon Alexa | tak |
| Szybka ochronna | tak (PC) |
| Typ diod | SMD 2835 |
| Trwałość lampy | ≥25000h |
| Długość | 70 mm |
| Średnica | 45 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | POL-G45 E27 1W R |
| Kod EAN | 5902811503730 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci