Żarówka LED dekoracyjna E27 ST64 3W 3000K Filament 3D - VT-2223
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dekoracyjna żarówka LED E27 ST64 3W Filament 3D to produkt oparty na diodach LED typu COB. Lampa LED filament 3D dzięki swej innowacyjnej budowie, stwarzająca niepowtarzalny i nieszablonowy wygląd, który w znacznym stopniu różni się od tradycyjnych żarówek LED dostępnych na rynku. Cechuje ją niskie zużycie energii oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 300°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności w dekoracyjnych otwartych oprawach oświetleniowych. Z całą pewnością będzie doskonałą dekoracją pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Nieszablonowy wygląd
- Doskonale nadaje się do dekoracyjnych opraw
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 3W |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 3000 K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Nominalny kąt promieniowania | 300 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Zużycie energii | 3 kWh/1000h |
| Szybka ochronna | tak (szkło) |
| Typ diod | COB (Chips on board) |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.45 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 135 mm |
| Średnica | 65 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 212705 |
| Kod EAN | 3800157684149 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci