Żarówka LED dekoracyjna E27 T180 8W 1800K Filament - VT-2308
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED dekoracyjna E27 T180 8W Filament to zamiennik klasycznej żarówki 50W oparty na diodach LED typu COG. Zastosowanie nowego typu diod LED COG pozwoliło na budowę żarówki, która do złudzenia przypomina wyglądem tradycyjną żarówkę wolframową. Cechuje ją wysoka skuteczność świetlna oraz szeroki kąt świecenia - wynoszący 300°.
Prezentowany model żarówki LED znajdzie zastosowanie w szczególności w dekoracyjnych otwartych oprawach oświetleniowych oraz girlandach. Z całą pewnością będzie doskonałą dekoracją pomieszczeń cechującym się zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wyglądem.
- Tradycyjny wygląd przypominający żarówkę wolframową
- Doskonale nadaje się do dekoracyjnych opraw
- Niskie zużycie energii
- Wysoki współczynnik oddawania barw
- Długa żywotność
Parametry techniczne
| Typ gniazda | E27 |
| Moc znamionowa | 8W |
| Znamionowy strumień świetlny | 620 lumenów |
| Temperatura barwy światła (+/- 10%) | ciepła 1800K |
| Napięcie znamionowe | 220-240V AC 50/60Hz |
| Substytut żarówki | 50W |
| Nominalny kąt promieniowania | 300 stopni |
| Współczynnik oddawania barw CRI | RA ≥ 80 |
| Efektywność energetyczna | F |
| Zużycie energii | 8 kWh/1000h |
| Szybka ochronna | tak (szkło) |
| Typ diod | Filament (LED COG) |
| Współczynnik mocy | PF ≥0.5 |
| Liczba cykli włącz/wyłącz | ≥15000 |
| Trwałość lampy | ≥20000h |
| Długość | 175 mm |
| Średnica | 150 mm |
| Deklaracje / Certyfikaty | RoHs, CE |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące (2 lata) |
| Kod producenta | 212790 |
| Kod EAN | 3800157684255 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci