Zasilacz napięciowy do puszki 12V 0.5A 6W MPL-06-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz napięciowy MPL-06-12 przeznaczony do zasilania urządzeń wymagających napięcia 12V DC o max. poborze prądu 0,5A (6W). Zasilacz może być montowany w puszkach instalacyjnych natynkowych i podtynkowych fi60.
- Zabezpieczenia: zwarciowe / przeciążeniowe / nadnapięciowe
- Testowany pod pełnym obciążeniem
- Obudowa przystosowana do montażu w puszkach natynkowych oraz podtynkowych fi60
- Gwarancja: 24 miesiące
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | dopuszkowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 12V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 6W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 0.5A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 176 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 78% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 4% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.075A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 15A - 230VAC |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | 0.3W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Temperatura pracy | -10°C ÷ +45°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 52 x 21 x 43.5mm |
| Waga | 0.032kg |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod producenta | MPL-06-12 |
| Kod EAN | 5901885209074 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci