Zasilacz LED napięciowy hermetyczny 14V DC 0.57A 8W IP56 - Zamel - ZNN-08-14
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy hermetyczny 14V DC 0,57A 8W ZNN-08-14, marki Zamel, to urządzenie zasilające, przeznaczone do montażu natynkowego np. bezpośrednio na powierzchniach bądź do zabudowy w płytach gipsowych. Zasilacze z tej serii, zabezpieczone są żywicą poliuretanową przez co uzyskują zwiększony stopień hermetyczności na poziomie IP56. Zasilacze te polecane są do instalacji składających się ze standardowych produktów LED. Posiadają na wyjściu stałe napięcie o wartości 14V.
Współpracuje z serią produktów LEDIX marki Zamel, w której znajdują się m.in. różnego typu oprawy schodowe, odbiorniki radiowe czy urządzenia zasilane napięciem 14V.
- Przeznaczony do systemu oświetleniowego LEDIX
- Napięcie na wyjściu o wartości 14VDC
- Zabezpieczenia: zwarciowe / przeciążeniowe
- Przystosowany do montażu natynkowego
- Zwiększony stopień hermetyczności IP56
- Niewielkie gabaryty umożliwiające montaż w trudno dostępnych miejscach
- Wysoka sprawność, niezawodność oraz długa żywotność
- Niski pobór mocy w trybie czuwania
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 14V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 8W |
| Klasa szczelności | IP56 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 0.57A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 230 VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 50 Hz |
| Sprawność | 79 ÷ 80% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.25A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 20A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Temperatura pracy | -10 ÷ +50°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 41.5 x 73,5 x 27.5 mm |
| Waga | 0.105kg |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod producenta | LDX10000023 |
| Kod EAN | 5903669041061 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci