Zasilacz LED napięciowy hermetyczny 24V 4.2A 100W GLP GV6-100B024
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy w hermetycznej obudowie IP67 24V 4.2A 100W GLP GV6-100B024 przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Znajduje zastosowanie w szczególności do zasilania taśm LED, modułów LED, paneli LED, liter świetlnych, sterowników LED itp.
Dzięki wysokiemu parametrowi szczelności IP67 może być stosowany na zewnątrz budynków bez względu na warunki atmosferyczne, a także w pomieszczeniach o wzmożonej wilgotności.
Główne cechy zasilacza GV6-100B024:
- Europejski zakres napięcia wejściowego AC
- Zabezpieczenia: zwarciowe / nadnapięciowe / nadprądowe / termiczne
- Wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Testowane pod pełnym obciążeniem
- Odporność na udary
- Szeroki zakres temperatury pracy
- Wodoszczelna metalowa obudowa
- Wysoka niezawodność
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 100W |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 4.2A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 176 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Sprawność | 89% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.8A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 75A - 230VAC |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -40°C ÷ 75°C |
| Klasa ochronności | I |
| Żywotność | 50 000h |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 147,5 x 67,2 x 37mm |
| Waga | 0.66kg |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Kod producenta | GV6-100B024 |
| Kod EAN | 5902135151549 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci