Zasilacz LED napięciowy w kompaktowej obudowie 12V 180W 15A FTPC200V12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy w super płaskiej obudowie (31.5mm) 12V DC 15A 180W FTPC200V12 przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają II klasę izolacji dzięki czemu mogą być wykorzystywane w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. w meble).
- Ultra niski i wąski rozmiar obudowy zasilacza LED
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 12V
- Prąd wyjściowy: 15A
- Moc znamionowa: 180W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 180 ÷ 264VAC )
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Sprawność wynosząca 92%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 12V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 180W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 15A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 15A |
| Sprawność | 92% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 1.5A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 75A - 230VAC(25°C) |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 195 x 67 x 31.5mm |
| Waga | 0.5kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC200V12 |
| Kod EAN | 5902135121771 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci