Zasilacz LED napięciowy w kompaktowej obudowie 24V 249.6W 10.4A FTPC250V24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy w super płaskiej obudowie (31.2mm) 24V DC 10.4A 249.6W FTPC250V24 przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają II klasę izolacji dzięki czemu mogą być wykorzystywane w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. w meble).
- Ultra niski i wąski rozmiar obudowy zasilacza LED
- Zasilacz napięciowy o napięciu znamionowym 24V
- Prąd wyjściowy: 10.4A
- Moc znamionowa: 249.6W
- Zakres wartości napięcia wejściowego ( 200 ÷ 240VAC )
- Posiada II klasę izolacji
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Chłodzony swobodnym obiegiem powietrza
- Sprawność wynosząca 93%, niezawodność oraz długa żywotność
- Spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz kompatybilności elektromagnetycznej EMC
- 36 miesięcy gwarancji
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 24V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 249.6W |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 10.4A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 200 ÷ 240VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0 ÷ 10.4A |
| Sprawność | 93% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 1.5A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 75A - 230VAC(25°C) |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | < 1W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 195 x 67.1 x 31.2mm |
| Waga | 0.5kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC250V24 |
| Kod EAN | 5902135124758 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci