Zasilacz LED napięciowy z DIMM w kompaktowej obudowie 12V 4.16A 50W FTPC50V12-D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED napięciowy przystosowany do pracy ze ściemniaczami w super płaskiej obudowie (22mm) 12V 4.16A 50W FTPC50V12-D przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych oraz w systemach elektroniki przemysłowej. Dzięki aktywnemu układowi PFC układ sterujący zasilacza dostosowuje się do obciążenia zasilacza oraz warunków sieci elektrycznej. Zasilacz jest przystosowany do pracy ze ściemniaczami trakowymi. Zasilacze z tej grupy spełniają szereg norm bezpieczeństwa oraz posiadają II klasę izolacji dzięki czemu mogą być wykorzystywane w zabudowach o nieustalonej klasie palności (np. meble).
- Przystosowany do pracy ze ściemniaczami trakowymi
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe / Termiczne
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Testowane pod pełnym obciążeniem
- Super płaska obudowa (22mm) i niewielkie gabaryty
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- Wbudowany aktywny układ PFC
- II Klasa izolacji
- Wysoka sprawność, niezawodność oraz długa żywotność
- HAGER-WBMD400TO
- CLIPSAL 32E450LM
- NIKO 310-01900
- LEGRAND 78401
- RECOM REDIM07
Pliki do pobrania:
Parametry techniczne
| Typ zasilacza | napięciowy |
| Sposób montażu | nawierzchniowy |
| Napięcie znamionowe wyjściowe (V) | 12V DC |
| Moc znamionowa wyjściowa (W) | 50W |
| Możliwość ściemniania | tak - triac |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Prąd znamionowy wyjściowy (A) | 4.16A |
| Zakres wartości napięcia wejściowego | 180 ÷ 264VAC |
| Zakres częstotliwości napięcia wejściowego | 47 ÷ 63Hz |
| Zakres regulacji prądu wyjściowego | 0.5 ÷ 4.16A |
| Sprawność | 85% |
| Tolerancja napięcia wyjściowego | +/- 5% |
| Prąd pobierany z sieci (AC) | 0.3A - 230VAC |
| Prąd rozruchowy (max.) | 75A - 230VAC(25°C) |
| Pobór mocy w stanie bez obciążenia | < 1W |
| Zabezpieczenie zwarciowe | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Zabezpieczenie nadnapięciowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Temperatura pracy | -20°C ÷ +45°C |
| Klasa ochronności | II |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 177 x 57.8 x 21.8mm |
| Waga | 0.2kg |
| Gwarancja producenta | 3 lata |
| Kod producenta | FTPC50V12-D |
| Kod EAN | 5902135124482 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dodaj opinię (0)
Zaloguj się
Waluty
Producenci